България – Група за Титлата 21.05.2019

Rate this post България – Група за Титлата 18:00 Ботев Пловдив – Лудогорец Разград 2 6/10 1.60 EFBET 18:00 Левски София – ЦСКА София -2.5 7/10 1.46 EFBET 21:00 Черно море – Берое 1 3/10 2.40 EFBET

Белгия – Група за Титлата 16.05.2019

Rate this post Белгия – Група за Титлата 21:30 Андерлехт – Генк +2.5 6/10 1.59 EFBET 21:30 Роял Антверпен – КАА Гент +2.5 6/10 1.81 EFBET 21:30 Стандарт Лиеж – Клуб Брюж X2 8/10 1.30 EFBET

Исландия прогнози 16.05.2019

Rate this post Исландия – Висша Лига 22:15 Гриндавик – КР Рейкявик 2 7/10 1.73 EFBET 22:15 Филкир Рейкявик – Валур Рейкявик 2 5/10 1.90 EFBET Исландия – Първа Дивизия 22:15 Фрам Рейкявик – Хаукар Хафнарфьордур 1 5/10 1.89 EFBET

Норвегия прогнози 16.05.2019

Rate this post Норвегия – Елитсериен 19:00 Бран Берген – Сарпсборг 08 1 5/10 1.85 EFBET 19:00 Викинг Ставангер – Стабек 1 5/10 1.85 EFBET 19:00 Кристиансунд – Молде +2.5 5/10 1.80 EFBET 19:00 Од БК – Ранхайм 1 7/10 1.40 EFBET 19:00 Розенборг – Хаугесунд 1 5/10 1.85 EFBET 19:00 Тромсьо – Бодо Глимт …

Финландия прогнози 16.05.2019

Rate this post Финландия – Икьонен 18:30 Хака – МуСа Пори 1 8/10 1.38 EFBET Финландия – Купа на Финландия 18:30 ВПС Вааса – ИФК Мариехамн X2 7/10 1.40 EFBET 18:30 КПВ Кокола – Илвес Тампере 2 6/10 1.70 EFBET

Швейцария прогнози 16.05.2019

Rate this post Швейцария – Суперлига 21:00 Лугано – Санкт Гален 1X 8/10 1.30 EFBET Швейцария – Чалъндж Лига 21:00 Вил – Вадуц 1 3/10 2.40 EFBET 21:00 Сервет – Раперсвил-Йона 1 7/10 1.25 EFBET

Швеция прогнози 16.05.2019

Rate this post Швеция – Алсвенскан Лига 20:00 ИФК Гьотеборг – Малмьо X2 8/10 1.31 EFBET 20:00 Йоребро – Норкьопинг 2 4/10 2.05 EFBET Швеция – Суперетан Лига 20:00 Далкурд – Браге 1X 7/10 1.40 EFBET 20:00 Дегерфорш – Норбю 1 5/10 1.75 EFBET 20:00 Йонкьопинг Содра – Йостерс -2.5 6/10 1.57 EFBET

Белгия – Група Б за Лига Европа 14.05.2019

Rate this post Белгия – Група Б за Лига Европа 21:30 Ваасланд-Беверен – Зулте Варегем X2 7/10 1.53 EFBET 21:30 Унион Сент Жилоаз – Кортрийк 1X 8/10 1.48 EFBET

Полша – Група за Изпадане 14.05.2019

Rate this post Полша – Група за Изпадане 21:30 Гурник Забже – Висла Плоцк X2 7/10 1.44 EFBET 21:30 Заглембие Сосновец – Корона Келце X2 8/10 1.44 EFBET 21:30 Миедж Легница – Шльонск Вроцлав 1X 7/10 1.44 EFBET